
KUIDAS ARMASTUSE PARGIS OLLA?
Armastuse park on koht kus on erinevad energiasambad. Need ei tee midagi inimese eest ära. Need aktiveerivad inimese sees alla surutud tunded.
Kõik sambad on erineva suunitlusega. Neid võib näha ja tunda ning vahel ka kuulda.
Kuidas need töötavad?
Kui tulla parki ja istuda sobivale pingile ja lihtsalt olla, ilma millegiga võitlemeata, võib märgata, et seni kogetud tunded lähevad kergemaks, mõtted selgemaks. See töötab selliselt sest kinni jäänud energia hakkab liikuma ja toob endaga kaasa rohkem selgust ja rahu.
Mis siis, kui ma ei tunne midagi?
Kui ei tunne, siis sellest ei ole midagi katki. Mõned tunded on õrnad, mõned aga nii sügavale mattunud, et neid ei olegi tunda. See ei tähenda, et neid ei ole. Sellisel juhul võib lasta ka sellel mõttel olla mis ütleb, et ma ei tunne midagi aga peaks..
Kui kaua peaks ühe samba juures olema?
Seda ei saa keegi väline ette öelda. Nii kaua, kui õige tundub. Vahel võib mõne minutiga ärevusest rahu saada, vahel ei saa ka tunniga pilti selgeks.
Kui soovida põhjalikumalt mõnd teemat “pureda”, siis on võimalik ka telk samba juurde püstitada ja pikema aja jooksul oma sisemaailma kogeda.
“Kas see on päris või ma kujutan ette?”
See on legendaarne küsimus ilmselt kõikidel ise enda otsijatel. Ja siin ei saa anda otsest tõestust andvat vastust. Võib olla tuleb see vastus ise, ilma kellegi välise käest küsimata..
Võib olla ma tean vastust aga ei usu seda..
Heli ja keskkond
Armastuse park ei asu täielikus vaikuses. See on nagu süda mis asub inimese keskel (mitte väikse varba otsas). Igal pool toimub midagi. Nii on ka Armastuse park ümbritsetud elust ja sellega kaasnevatest helidest. Vahel keegi niidab, saeb puid või laulab. Ka rongi müra kostub parki. See on elu.
See võib alguses segada. Ajaga muutub ka see. Asjad, mis alguses segasid, ei oma enam sama tähendust.
Kuidas siin kõige paremini olla?
Võta kaasa padi, tekk või pleed ja tule. Maha võid jätta kiirustamise, ootused ja lootused.
Armastuse park ei anna sulle midagi, mida sul ei ole. Aga aitab vabaneda sellest, mis enam ei teeni.
